Kurzy u vás na míru

Přijedu za vámi domů, do práce či jinam.

Kurzy u vás

Vařte s těmi, kdo jsou vám milí, na téma, které vás zajímá.

Pro partu 6–20 lidí připravuji individuální kurzy. Vždy je co se učit: batolata potřebují jinou stravu než školáci, nebo teenager, který studuje nebo sportuje. Ten, kdo prosedí celý den u počítače a věčně je mu zima, zase potřebuje něco jiného než kojící matka.

Už vidíte, proč je potřeba dělat kurzy na míru?

Co o Kurzu u vás říká Monika, České Budějovice

„Kurz s Jitkou byl velice přínosný a dal mi mnohem víc, než jsem očekávala. Celý kurz trval 6 dobře využitých hodin a nesl se v příjemné a uvolněné atmosféře. Jitka nám vysvětlila, jak a proč bychom se měli stravovat jako těhotné a později kojící maminky, jak a kdy začít s příkrmama a jaké potraviny a kombinace děti vyživí, aniž by je zatížily. Jitky rady a postřehy mi dávaly smysl, bylo cítit, že má široký rozhled.

Řekla nám pro mě zásadní informace o stravování miminek a batolat, které jsem nikde jinde ani nevyčetla ani neslyšela. Byla praktická, ukázala nám, v čem se liší stravování malých dětí, čím ho doplnit a zpestřit, kdy s jakou potravinou začít a jak ji upravovat. Výklad proplétala recepty, které se staly součástí naší rodinné kuchyně. Vždy byl prostor pro naše otázky. Velice se mi líbilo, že nám všem zůčatněným šila kurz na míru.”

Celou recenzi čtěte na blogu...

Ať už s rodinou, kamarády nebo kolegy z firmy,
získejte zážitky ze společného vaření
a k tomu pár užitečných rad.

Team-buildingové kurzy vaření ve firmách

Nevšední akce pro vaši firmu – objednejte si team-buildingový kurz zdravého vaření. Nejen, že se váš tým pobaví a odpočine od práce, ale také svým lidem dáte návod do ruky, jak zůstat fit díky zdravé stravě připravované doma.